Haber

Dünya Muay Thai Şampiyonası’nda Türkiye’yi Bornovalı minik sporcu Ceylin Naz Akçay temsil edecek

Dünya Muay Thai Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil etmeye hazırlanan Bornovalı minik sporcu Ceylin Naz Akçay, Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ’u ziyaret etti. Başkan İduğ, şampiyonluk sözünü aldığı Ceylin’e, “Önce inan, sonra çok çalış ve mutlaka iyi beslen” tavsiyesinde bulundu.

Türkiye Muay Thai Şampiyonası Gençler kategorisinde ikinci olan Bornova Tozduman, 29 Eylül-8 Ekim tarihleri ​​arasında Antalya’da düzenlenecek Dünya Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil etme hakkını kazandı. SporKulüp Sporcusu Ceylin Naz Akçay, Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ’u ziyaret etti.

Aynı kulübün gençlerde başarılı sporcusu olan Küçük Ceylin; Milli Takımlarda da görev yapan Sudenaz Dönmez ve Habib Berat Bayraktar ve antrenörleri Kaan Tozduman ile yaptığı ziyarette, Lider İduğ’a kazandığı madalya ve kupayı takdim etti. Hedefinin dünya şampiyonluğu olduğunu belirten Ceylin Naz Akçay, Başkan İduğ’a Türkiye’yi en iyi şekilde temsil edeceği ve ay yıldızlı bayrağı göndere çekeceği sözünü verdi.

Ceylin’i, ailesini ve antrenörü Kaan Tozduman’ı tebrik ve teşekkür eden Lider Mustafa İduğ, “Bornovalı sporcuların elde ettiği bu tür başarılar bizi çok mutlu ediyor ve gururlandırıyor. Ülkemize çok daha büyük başarılar getireceğini umuyorum.” Lider İduğ da minik sporcuya, “Önce inan, antrenörünün dediğini yap, çok çalış ve mutlaka iyi beslen” diyerek nasihatlerde bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu