Haber

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerini sürdürüyor

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerini sürdürüyor.

Birlik ve odaları ziyaret ederek kent merkezinde faaliyetlerini sürdüren ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Emrah Özdemir, yeni dönemde hayata geçirecekleri projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, sivil toplum kuruluşlarına ziyaretleri kapsamında Niğde Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Bilgehan Güney, Niğde Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Şuayip Demirkol, Niğde Ziraat Odası Lideri Veli Kenar, Bakkallar Odası Başkanı Şinasi Göktepe ve Kırmızı Et Üreticileri Birliği Lideri. Aliyye Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleriyle görüştü.

Ziyaretlerinde sivil toplum kuruluşlarının taleplerini dinleyen Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Niğde’ye getirdikleri yatırımlar ve yeni dönemde hayata geçirecekleri projeler hakkında da bilgiler paylaştı.

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, ziyaretlerine ilişkin değerlendirmesinde, geçmişte olduğu gibi yeni dönemde de sivil toplum kuruluşları başta olmak üzere toplumun tüm kesimlerinin görüş ve önerilerini alarak Niğde’yi birlikte yönetmeye devam edeceklerini belirtti.

Başkan Özdemir, “Bir ayağımız her zaman halkımızın arasındadır. Sadece seçim dönemlerinde değil, her zaman ziyaret ettiğimiz meslek odalarımızı, birliklerimizi ve sivil toplum kuruluşlarımızı ziyaret ederek onların görüş ve önerilerini almaya, istişarede bulunmaya devam ediyoruz. Ama aynı zamanda seçim öncesinde de, “Teşkilatlarımızın değerli başkanlarına ve yönetim kurulu üyelerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Özdemir, istişare amaçlı gerçekleştirdikleri ziyaret türlerinin artarak devam edeceğini de sözlerine ekledi. – NİĞDE

kursunlu-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu